
- Dit event is voorbij.
2-daagse cursus EHBO bij de hond 12 oktober + 2 november
12 oktober 2018 @ 09:30 - 16:30
Als je professioneel met honden werkt, moet je hulp kunnen verlenen aan een dier dat in nood verkeerd. Tijdens deze 2 daagse cursus EHBO leer je wat je moet doen, maar vooral ook wat je niet mag doen.
In deze cursus leer je meer over:
– Verwondingen, vergiftiging, verstikking, verdrinking, braken, diarree, maagtorsie, epileptische aanvallen, shock en relevante basisanatomie;
– Verzorgen en ontsmetten van wonden;
– Een hond leren te fixeren en een noodmuilkorf aanleggen om te zorgen dat een gewonde of angstige hond je niet bijt of zich niet laat behandelen;
– Een spoedonderzoek uitvoeren bij een hond;
– Reanimeren in de praktijk op een modelhond;
– Aanleggen van verschillende (nood)verbanden aan kop, oren of staart;
– Advies over de inhoud van een EHBO koffer voor de hond.
Deze cursus wordt gegeven op vrijdag 12 oktober en 2 november door dierenarts Simone Thissen. De kosten voor de 2 dagen zijn € 220,00. Meer informatie en inschrijven, zie https://www.kynomassage.nl/workshops/ehbo-bij-de-hond.